25 Mart 2019 Pazartesi

zp tr

AKSENOV TURİSTLERE GÜVENCE VERDİ

aksenov-turistlere-guvence-verdi

AKSENOV TURİSTLERE GÜVENCE VERDİ
26 Nisan 2014 Cumartesi 17:29

Kırım Cumhuriyeti Başbakanı Sergey Aksenov yaptığı açıklamada Yalta’da gerçekleştirmekte olan ‘Kırım’da 2014 yılında tatil’ isimli forumda yaptığı konuşmada forumun Kırım turizmi ile tüm Rusya turizm endüstrisinin temsilcilerinin iletişimine ve turizm sezonunun iyi bir seviyede geçirilmesine yardımcı olacağını söyledi.

Başbakan konuşmasında ayrıca şunları vurguladı: “Herkesi Kırım’a davet ediyoruz. Tüm turistlerin güvenliğini garanti ediyoruz ve bölge yönetiminin normal çalışmasına devam ettiğini, tüm hizmetlerin çalıştığını ve tatilciler için hiçbir tehlike bulunmadığını söylüyoruz.

Aksenov bu yıl Kırım’da en az 3 milyon turistin tatil yapacağını söyledi. Aksenov sözlerini şöyle sürdürdü: “Bugün Rusya’da devam eden bu duygusal yükseliş Kırım’ın turizm sezonunun sorunlarını aşmasına yardımcı olacak. İnsanlar buraya, Cumhuriyetimize yardım etme amacıyla geliyorlar. Kırım hükümeti kendi adına, turistlerin tatilinin en yüksek seviyede geçmesi için elinden geleni yapacaktır. Sezonu ilgi çekici yapacağımıza eminim”.

 Haber okunma sayısı: 2765

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA