sex shop sex shop sex shop

Sex Oyuncakları Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Farklı ihtiyaçlara uyacak çok farklı seks oyuncakları stilleri vardır, daha önce hiç kullanmadıysanız, bunları nasıl doğru ve güvenli bir şekilde kullanacağınızı bilmek zor olabilir. Bunun yanında gerek sizin gerekse partnerinizin beklentilerine göre sex oyuncağı seçerken dikkatli olmanız gereken durumlar da vardır.
13 Şubat 2021 Cumartesi 18:00

1.Kişisel tercih Bir kişi için iyi hissettiren bir oyuncak, bir başkası için çok sıcak hissettirmeyebilir. Bazı insanların lateks gibi malzemelere alerjisi vardır ve bundan kaçınmaya dikkat eder.

Siz de bu durumda sex shop dan oyuncaklar alırken oldukça dikkatli olmalısınız.

2.Küçük başlayın Bunda yeniyseniz, sex shop da yer alan en korkutucu oyuncağı seçmeyin. Küçük adımlarla başlayın ve sonra her zaman daha gelişmiş oyuncaklara doğru ilerleyebilirsiniz. Seks oyuncakları dünyasında, yavaş ve istikrarlı olmak size haz verecektir.

3.Temiz düşünün Seks oyuncakları, her kullanımdan önce ve sonra toz ve kir içermediklerinden ve kesinlikle hijyenik olduklarından emin olmak için temizlenmelidir. Temizlik için harika olan harika seks oyuncak mendilleri satın alabilirsiniz. Bebek mendilleri kullanmayın.

4.Araştırmanızı yapın Konu doğru seks oyuncaklarını seçmeye geldiğinde YouTube incelemeleri ve blog yazarları yardımcı olabilir.

Buradaki anahtar ipucu: Araştırmanızı yapın, özellikle de arzu ettiğiniz ürün pahalıysa. İyi seks oyuncak siteleri, tüm ürünler hakkında açıklayıcı videolar sağlar, böylece onları nasıl güvenli bir şekilde kullanacağınızı gösterir.

5.Depolamayı düşünün Seks oyuncaklarını saklarken dikkatli olmalısınız. Benzer veya karşıt malzemelerin yanına yerleştirildiklerinde oldukça reaktif olabilirler.

Seks oyuncaklarınızı (özellikle silikon, kauçuk, lateks, gerçekçi his ve jöle seks oyuncakları) karıştırırsanız, yakında erimiş veya hafifçe şekilsiz görünmeye başladığını keşfedebilirsiniz.

6.Partnerinizle açık olun sex shop Seks oyuncakları ve sahip olduğunuz herhangi bir özel arzu konusunda partnerinize karşı açık, dürüst ve dürüst olmak en iyisidir. Konuya yatak odası dışında rahat bir şekilde yaklaşın.

7.Keşfedin Seks oyuncaklarını birlikte kullanmanın en önemli kısmı iletişim kurmaktır. Vibratörlerinizi birbirinizin vücudunun her yerinde kullanarak deneyin ve belirli bir zevk noktasını uyarmaya başlarsa - partnerinize yeni favori erojen bölgenizde farklı etkilere sebep olduğunu söyleyin!

https://www.noktashop.org adresini ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz.

Haberin etiketleri:

sex shop


Haber okunma sayısı: 28

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


RUSÇA HABER

Крымчанка с сыном попались на взятке ФСБшнику

Крымчанка с сыном попались на взятке ФСБшнику

AAA

AAA

Духовная пища Рамазана (ФОТО)

Духовная пища Рамазана (ФОТО)

Лидеру крымскотатарского народа Мустафе Джемилеву запретили въезжать в Крым до 2019 года

Лидеру крымскотатарского народа Мустафе Джемилеву запретили

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA